Özgeçmiş

11.09.1987 tarihinde Afyonkarahisar’da doğdu. İlk, orta ve lise eğitimini Isparta’da tamamladı. 2010 yılında Ankara Üniversitesi Ziraat Fakültesinden, 2014 yılında Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesinden lisans derecesi aldı. 2015 yılında Yüksek Lisans eğitimini Ankara Üniversitesi Fen Bilimleri enstitüsünde tamamlayarak Ziraat Yüksek Mühendisi unvanını aldı. Halen Ankara Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsü Tarım Ekonomisi Anabilim dalında Doktora eğitimine devam etmektedir.

2010 yılında kısa süre tarımsal kalkınma kooperatifinde sorumlu yönetici olarak çalıştıktan sonra T.C. Ziraat Bankası’na atandı. 2012 yılında Toprak Mahsulleri Ofisi Genel Müdürlüğü’ne atanmış olup halen görevine devam etmektedir.

Gelir dağılımındaki adaletsizlik, işsizlik, enflasyon gibi temel iktisadi sorunların sosyal birliktelik ile çözülebileceğine inanmaktadır. Sivil toplum kuruluşlarının toplumda daha etkin, toplum ihtiyaçlarının daha hızlı ve kolay bir şekilde çözülmesi gerektiği düşüncesiyle 2017 yılında gönüllü arkadaşlarıyla birlikte Nar Mektep Eğitim Araştırma Yardımlaşma ve Dayanışma Derneğini kurmuştur.

Özel eğitim kurumlarından Anayasa ve İdare Hukuku, Makro ve Mikro İktisat, Para Politikası, Bilişim Teknolojileri, Adli bilirkişilik, Proje Yönetimi, Maliye, Kıymet Takdiri, Bilinçaltı Geliştirme ve İletişim eğitimleri almıştır. Ayrıca uluslararası tarım politikası ve emtia borsacılığı üzerine çalışmalar yapmaktadır. İngilizce bilmekte olup Rusça dil eğitimine devam etmektedir.

Fatih BORAN evli ve 2 çocuk babasıdır.

Bu site, Bulut Web Site Logo Web Tasarım Sistemi kullanmaktadır.
Şimdi Ara Canlı Yardım
UA-129914042-1